شرکت ساندویچ پانل دیواری ، نماینده فروش و اجرای ساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت در استان تهران و شهرستان ها است.
شرکت ساندویچ پانل دیواری ، نماینده فروش و اجرای ساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت در استان تهران و شهرستان ها است.

خدمات ما

Theme's Elements

خدمات ما

ارائه لیست قیمت

از نخستین خدماتی که شرکت ساندویچ پانل دیواری در اختیار شما قرار میدهد میتوان به ارائه لیست قیمت این محصولات اشاره کرد. همچنین میتوانید قیمت ابعاد پانل مورد نظر خود را به صورت آنلاین در بخش مربوطه برآورد کنید.

فروش پانل، فلاشینگ، گاتر، آبرو و ...

بعد از اطلاع از لیست قیمت ساندویچ پانل های دیواری کارشناسان فروش این شرکت آماده ارائه مشاوره با توجه به ابعاد و نوع مصالح درخواستی شما هستند و متناسب با محصول مورد نظر شما هزینه کل پروژه را بر آورد کرده و به صورت پیش فاکتور برای شما ارسال خواهند کرد.

طراحی و نقشه کشی سازه

پس از دریافت پیش فاکتور و پرداخت پیش پرداخت در جهت دریافت بهترین نتیجه به صورت تخصصی تر مشاوره های لازم را از کارشناسان فروش ما درباره محصول درخواستی دریافت کنید و پس از انجام مراحل فوق و دریافت قرارداد نهایی و تایید آن توسط خریدار ، ادامه پروژه وارد بخش طراحی میشود.

حمل و نقل محصولات

تمامی محصولات خریداری شده توسط مشتریان از درب کارخانه به طور ارسال مستقیم به سراسر کشور ارسال میگردد.حمل و نقل تمام محصولات با کمترین هزینه و توسط کارشناسان حمل صورت میپذیرد که باعث میشود تمام محصولات با اطمینان خاطر و در سلامت کامل بسته بندی شده تحویل داده شود.  

نصب و اجرا

پس از تخلیه محصولات در نزدیک ترین منطقه به محل نصب ، پانل ها در کمترین زمان ممکن توسط نصابان زبده و مجرب در محل اجرا شده و پس از نصب و سوار شدن بر روی اسکلت ساختمان آب بندی میشوند. لازم به ذکر است دور ریز این محصولات بسیار کم بوده و برخی از این محصولات قابل بازیافت می باشند.

ضمانت

از دیربار اولویت شرکت ساندویچ پانل دیواری رضایت مشتری بوده در نتیجه این شرکت که از کیفیت محصولات خود اطمینان داشته و ضمانت چند ساله روی این محصولات ارائه میدهد در صورت هرگونه نقص و کیفیت پایین این محصولات ، مسئولیت آن را تماما به عهده میگیرد.  

طرح فروش  زمستانی