شرکت ساندویچ پانل دیواری ، نماینده فروش و اجرای ساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت در استان تهران و شهرستان ها است.
شرکت ساندویچ پانل دیواری ، نماینده فروش و اجرای ساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت در استان تهران و شهرستان ها است.

نکات مهم در خرید ساندویچ پانل

ساندویچ پانل ها مصالحی هستند که به خاطر داشتن مزایا و ویژگی های منحصر به فردی که نسبت به مصالح سنتی دارند در صنعت ساختمان سازی با استقبال زیادی روبرو شده است . اما بایستی به این نکته توجه داشته باشید که با وجود تفاوت زیادی که بین ساندویچ پانل مرغوب و بی کیفیت وجود دارد نداشتن اطلاعات کافی میتواند باعث سردرگمی شما در انتخاب پانل شود. ساندویچ پانل های باک یفیت دارای ویژگی های خاصی هستند که چناچه در مورد انها اطلاعات کافی داشته باشید میتوانید بهترین و با کیفیت ترین پانل را انتخاب نمایید.در این مقاله به صورت اختصاصی قصد داریم نکاتی مهم و اساسی در مورد ساندویچ پانل به شما معرفی نماییم که با استفاده از این نکات به خوبی میتوانید ساندویچ پانل با کیفیت را از پانل های بی کیفیت تشخیص دهید و خریدی مطمئن داشته باشید.

نکات خرید ساندویچ پانل

ورق های دو لایه ساندویچ پانل

یکی از نکاتی که در تولید ساندویچ پانل با کیفیت تاثیر بسزایی دارد نوع ورق آن میباشد چراکه در صورتی که از ورق های نامرغوب برای پانل استفاده شود در مدت زمان کوتاهی شاهد مشکلاتی اعم از پوسیدگی ، زنگ زدگی در برابر نورخورشید و رطوبت هوا خواهیم بود. ورق هایی که در تولید ساندویچ پانل استفاده میشود بایستی در برابر حرارت و رطوبت مقاومت داشته باشد. برای تولید ساندویچ پانل از ورق هایی اعم از ورق آلومینیوم ، آلوزینک و گالوانیزه استفاده می‌شود. ورق آلوزینک به عنوان یکی از مرغوب ترین ورق ها برای تولید ساندویچ پانل شناخته شده است . این ورق وارداتی میباشد و در داخل تولید نمیشود. ورق گالوانیزه هم از لحاظ کیفیت ورق خوبی است . نوع دیگری از ورق که برای تولید ساندویچ پانل استفاده میشود ورق آلومینیوم میباشد که قابلیت خم شدن و انعطاف بالایی دارد و میتوان به عنوان روکش از آن استفاده نمود.  اما به طور کلی می‌توان گفت این ورق گالوانیزه و آلوزینک در مقایسه با ورق آلومینیوم از استحکام و دوام بیشتری برخوردار می‌باشد .

فوم میانی ساندویچ پانل

با توجه به اینکه فوم هایی که برای ساندویچ پانل استفاده میشوند خاصیت عایق بودن دارند بایستی به هنگام خرید ساندویچ پانل به صورت جدی مورد ارزیابی قرار گیرند. همانطور که میدانیم برای ساخت ساندویچ پانل از فوم هایی اعم از فوم پلی یورتان ، پشم شیشه ،پشم سنگ و فوم XPS استفاده می‌شود. فوم پلی یورتان در بین فوم های نامبرده به عنوان بهترین عایق صوت و حرارت محسوب می‌شود و توسط کارشناسان و ساختمان سازان مورد تایید قرار گرفته است . از ویژگیهای منحصر به فرد این فوم می‌توان به ضد حریق بودن آن اشاره نمود. لذا ساندویچ پانل هایی که با این فوم تهیه شوند از کیفیت بسیار خوبی برخوردار میباشند.

دستگاههای تولید کننده ساندویچ پانل

در حال حاضر انواع مختلفی از دستگاههای تولید کننده ساندویچ پانل در بازار وجود دارد که اکثریت آنها تولید کشور چین هستند پانل هایی که از طریق این دستگاهها تولید شده اند از کیفیت خوبی برخوردار نیستند همچنین به دلیل اینکه ساندویچ پانل ها توسط این دستگاههای بی کیفیت به صورت نامناسب برش می‌خورند عمدتا نصابان در هنگام نصب این پانل با مشکلات جدی روبرو می‌شوند. دستگاههایی که از آن برای تولید ساندویچ پانل استفاده میشود بایستی براساس استانداردهای جهانی ساخته شده باشند در غیر اینصورت محصولات تولید شده توسط انها دارای اعتبار نیست.

 شرکت تولید کننده

یکی از نکاتی که میتواند تا حد زیادی کیفیت بالای ساندویچ پانل را تضمین می‌نماید تولید کننده ساندویچ پانل و برند آن می‌باشد. مسلما زمانی که شما این محصول را از شرکت های معتبر و با سابقه بالا خریداری نمایید می‌توانید تا حد زیادی بر کیفیت بالای آنها هم اطمینان داشته باشید.

یکی از سایت های شناخته شده ای که از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه ی تولید انواع ساندویچ پانل آغاز کرده است بانک اطلاعاتی ساندویچ پانل می‌باشد که در طی سالهای فعالیت خود توانسته جایگاه ویژه ای در صنعت ساختمان سازی برای خود کسب نماید . در این وب سایت اطلاعاتی در زمینه ی کیفیت و مواد به کار رفته در انواع ساندویچ پانل در اختیار کاربران عزیز قرار داده است .لذا مشتریان با در اختیار داشتن این اطلاعات میتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نصب و قیمت ساندویچ پانل میتوانید از طریق شماره های درج شده با کارشناسان متخصص ما ارتباط برقرار نمایید و از انها مشاوره دریافت نمایید.

وبسایت مرجع معرفی سازه های پیش ساخته