نصب ساندویچ پانل دیواری

نصاب ساندویچ پانل دیواری

نصاب پانل دیواری نصاب ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل ها از سه لایه تشکیل شده اند . دو ورق و یک لایه فوم عایق در بین آن ها .

با توجه به شکل ظاهری ساندویچ پانل ها و نوع مواد استفاده شده در ساخت ، قیمت و کاربرد آن ها متفاوت است . از ساندویچ پانل ها با گام های بلند برای سقف و از ساندویچ پانل با گام های کوتاه برای دیوار استفاده می کنند .

ساندویچ پانل ها علاوه بر تفاوت در ارتفاع ، شکل و تعداد گام ها در مقدار عرض و نحوه نصب نیز متفاوتند . ساندویچ پانل دیواری دارای عرض ثابت 1 متر و 16 سانت است که 2 سانت آن به دلیل نحوه نصب آن ها ( که به صورت نر و مادگی به هم وصل می شوند ) غیر مفید بوده و عرض 1 متر و 14 سانت آن مفید است .

طول ساندویچ پانل دیواری از 2 متر تا 13 متر به دلخواه مشتری است . نصاب ساندویچ پانل دیواری با توجه به نوع کار و نوع پانل آن ها را به بهترین نحو نصب خواهند کرد .

قیمت نصب ساندویچ پانل ها طبق تعرفه شرکت ماموت بوده و از همه جا ارزان تر و در عین حال با کیفیت تر است . نصاب معتبر ساندویچ پانل دیواری مجتمع صنعتی ماموت با استفاده از ابزار آلات پیشرفته و نیروی انسانی مجرب و آموزش دیده بهترین کیفیت در نصب را به شما ارائه می دهد .

محدوده فعالیت :

  • نصب ساندویچ پانل دیواری در سراسر ایران
  • متخصص در طراحی و نصب آبرو
  • متخصص در طراحی و نصب انواع فلاشینگ
  • زیر سازی و جوشکاری جهت آماده سازی اسکلت برای نصب
  • ساخت انواع کانکس ، کمپ ، سوله ، نبار و….

برای اطلاع از شماره نصاب ساندویچ پانل می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و یا برای اطلاع از قیمت ساندوی پانل ها به صفحه قیمت ساندویچ پانل مراجعه نمایید .

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.