کاربردهای ساندویچ پانل دیواری

کاربردهای ساندویچ پانل دیواری را می توان در ساختمان های اداری و ساختمان های تجاری ، ساختمان های صنعتی و مسکونی ، سوله های صنعتی ، گلخانه ها ، آزمایشگاه ها ، بیمارستان ها ، کارخانه های ساخت دارو ، ویلاها و... استفاده کرد.

ساندویچ پانل دیواری در انواع مختلف ساندویچ پانل دیواری نسوز و ساندویچ پانل دیواری دیر سوز را می توان از بین ساندویچ پانل های پشم سنگ ، ساندویچ پانل پشم شیشه ، ساندویچ پانل پلی یورتان تهیه و انتخاب کرد اما این انتخاب بستگی به اقلیم ، کاربری ، بودجه و طرح مورد نظر مشتری دارد (شایان ذکر است که قیمت ساندویچ پانل سفارشی شما نیز پس از تعیین موارد ذکر شده قابل محاسبه می باشد و شما پس از اطلاع از قیمت ها می توانید آن ها را تایید و ثبت سفارش کنید.

همچنین ساندویچ پانل در نوع اتاق تمیز نیز می توان تهیه کرد که در اماکنی که میزان ورود آلاینده ها در این اماکن از اهمیت ویژه ای برخوردار است، استفاده می شود.در این اماکن ورود نداشتن آلاینده ها به محل مورد نظر به قدری اهمیت دارد که تمام افرادی که وارد این محل ها می شوند اول باید دوش هوا گرفته و لباس مخصوص بپوشند و بعد وارد شوند.

ساندویچ پانل های دیواری ماموت در انواع مختلف برای کاربری های مختلف است که همه این کاربردها برای کاربری مورد نظر استفاده می شوند و ممکن است شما ساندویچ پانلی را انتخاب کنید که اصلا فوایدش برای کاربری شما مورد اهمیت نباشد که این امر فقط هزینه شما را بالا می برد. ( اگر شخصا انتخاب کنید)

 

کاربردهای ساندویچ پانل دیواری