سوالات متداول در مورد ساندویچ پانل دیواری

سوالات متداول در مورد ساندویچ پانل دیواری

سوالات متدوال که ممکن است برای مشتریان عزیز بوجود آید ، در صورتی که سوالات و مشکلات احتمالی شما در این فیلد حل نشد ، می توانید با شرکت ماموت به صورت مستقیم ارتباط از طریق شماره ، ایمیل و فیلد ارتباط مستقیم تماس گرفته و از مشاوره، مشاورین مجرب ماموت بهره مند شوید.

  1. ساندویچ پانل چیست؟

ساندویچ پانل مصالح ساختمانی ای است که به صورت پیش ساخته در سه لایه شامل دو لایه بیرونی و یک لایه میانی تشکیل می شود و این ساندویچ پانل ها را می توان به صورت کانلا از پیش ساخته شده مانند کانکس و اتاق های حمل بار با ساندویچ پانل تهیه کرد و در محل قرار داد و یا به صورت سقف و دیوار پیش ساخته تهیه کرده و آن ها را در محل نصب و اجرا کرد.

  1. ساندویچ پانل ماموت چه برتری ای نسبت به سایر ساندویچ پانل ها دارد ؟

ساندویچ پانل ماموت به دلیل اینکه توسط شرکت ماموت تولید می شود یکی از برترین انواع ساندویچ پانل هاست زیرا شرکت ماموت که از سال 1371 شروع به کار کرده است را می توان یکی از برترین شرکت ها دانست که در امر داخلی و خارجی چه در عرصه صنعت ساخت و ساز و چه حمل و نقل به افتخارات و صادرات فراوان داخلی و خارجی دست پیدا کرده است که این باعث جلب اعتماد مصرف کنندگان عزیز می شود.

  1. ساندویچ پانل دیواری چیست؟

ساندویچ پانل دیواری از انواع مصالح ساختمانی پیش ساخته است که برای ساخت دیوارهای پیش ساخته از آن استفاده می شود و می توان آن را یکی از برترین مصالح ساختمانی برای ساخت دیوار ها دانست.

  1. فواید استفاده از ساندویچ پانل دیواری ماموت چیست؟

ساندویچ پانل دیواری ماموت در انواع مختلفی از جمله نسوز و دیر سوز ، ساندویچ پانل ضد زلزله ، ساندویچ پانل مقاوم در برابر باد و باران ، رطوبت و حرارت ، ساندویچ پانل ضد زنگ ، ساندویچ پانل عایق در برابر صوت و... موجود می باشد.